ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ 0533 743 1951

Adana Yurt Mahallesi Çilingir

Adana Yurt Mahallesi çilingir ve anahtarcı hizmeti konusunda uzu yıllardır Barış Manço bulvarı üzerindeki işletmem izden hizmet vermekteyiz. Kendi mahallemizde yaşayan ve serviste bulunduğumuz tüm mahallerde insanların biz ile yaptıkları iş durumlarından mutlu ayrılmaları önemi bizim için yüksektir. Güvenli bir şekilde evlerinde hayatlarına devam etmelerini sorumluluk bilmekteyiz. Biz bu sorumluluğu farkında lığını Anahtarcı Aydın olarak  yerine getirmekten de oldukça keyif alarak  yapmaktayız. Bir anahtarcıya ulaşmanın yeri ve zamanı olunamaz diye düşündüğümüzden dolayı sadece Adana

Adana Yurt mahallesi çilingir hizmeti vermekle kalmıyor, Adana’nın merkez ilçelerine ve her mahallesine 7 gün 24 saat çilingir hizmeti sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda en süre içinde bulunduğunuz noktaya gelerek, işleminizi hızlı ve kaliteli bir hizmet vererek  hallediyoruz.

Anahtar çoğaltma veya kilit satın alma gibi hizmeti almak istiyorsanız, Toros mahallesinde bulunan dükkanımıza gelebilir ve yerinde hizmet alabilirsiniz. Eğer dükkanımıza gelemiyorsanız da yukarıda geçen metindeki gibi bizi aramanız halinde hizmetimiz kısa sürede bulunduğunuz yere gelecektir. Adana’da Anahtarcı ve Çilingir Aydın olarak, anahtar kopyalama işleminin yanı sıra, kapı açma, kilit (göbek) değiştirme, kasa açma, kapıların tamiri,  oto çilingir gibi hizmetlerde de bulunuyoruz. Bunun yanı sıra kapılarınızın eğer güvenli olmadığını düşünüyor ve hırsızların aşamayacağı son teknoloji ev kapı güvenlikli kilit sistemlerimizden de yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Kullandığımız her ürünler markadır. Örnek olarak kale kilit ürünleri kullanıyorsanız, kopyalayacağımız anahtar da kale kilit markası olacaktır. Bas geç veya kartlı geçiş sistemleri Hakkındada hizmetlerimiz de bulunuyor. Bu konuda da geçiş sistemlerinde kullandığınız manyetik ürünlerin her türlü kopyalama, kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer apartmanınızın kapı kilidini güvenli duruma getirmek, yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyat, kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz sizin güvenliğinizi ön planda tutuyoruz.

Adana Yurt Mahallesi Çilingir Hizmeti Dışında Ne Tür Hizmetleriniz Bulunuyor?

Üst metinde de belirttiğimiz hizmetlerimiz dışında garaj kumandası kopyalama, oto kumanda çoğaltma ve tamiri gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Yeni bir kumanda ihtiyacınız olduğunda, istenilen kumandayı hızlı bir şekilde orijinal veya orijinal inden farksız garanti vererek kop yalıyoruz. Bozulan kumandalarınızın tamirde edebiliyoruz. Ayrıca aldığınız ürünler ve yaptırdığınız her işlemede  garanti de sağlıyoruz. Bozulan ve tamiri yapılan ürünlerin uzun süre kullanabilmek için Anahtarcı Aydın’ı tercih edebilirsiniz.

Kasa açma gibi konuda da bu sektörde bulunduğumuz uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kapalı kalma durumunda kasa açma hassasiyet gerektiren ciddi bir hizmettir. Herhangi yanlış yapılan bir hamlede kasanız zarara uğrayabilir. Biz yıllardır bu bu sektörde hizmet vermiş olduğumuz için kasanıza tecrübemizle ve içindeki değerli eşyalarınıza zarar gelmeden bu işlemi sağlıyoruz. Kasa açtırmak veya kilidini tamir ettirmek, şifresini değiştirmek isteyenler için kasayı taşımalarına gerek kalmadan,  hizmetimizi evlerine kadar gidip sağlayabiliyoruz.

7 Gün 24 Saat Acil Çilingir Hizmeti

Çilingirlik bir probleminizde Anahtarcı Aydın olarak  sizlerin kapıda kalması durumunda veya işlerinin aksaması için kısa sürede gelip bu durumda kurtulmanızı sağlıyoruz. Bu düşünceyle yıllardır gece veya gündüz fark etmeksizin sizin yardımınıza koştuk ve koşmaya da devam ediyoruz. Hizmetimiz  7/24 acil çilingir sayesinde Adana’nın her bölgesine en uç noktalarına kısa zaman içerisinde ulaşıp, kapınıza kadar gelerek usta ellerle işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kapıda kalma durumu çok sıkça rastlanılmasa bile öyle bir durumda tanıdığınız veya bina görevlisi birine bu işlemi yaptırmanız kilide veya kapıya daha fazla zarar verebilir, tamiratı olanaksız hale getirebilir. Bu sebeple işi bilen bu işin gerçek ustalarına yani çilingire yaptırmanızda fayda var.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kapı kilitleri ve göbek değiştirme, kilit açma gibi konularda zararsız ve sorunsuz işlemler gerçekleştiriyoruz. Hiç kimse kapıda kaldığında işinde beceriksiz işini yapamayan bir çilingirle veya herhangi işi yapan bir ustayla  uğraşmak istemez. Güvenemediği bir anahtarcıya yada çeşitli mesleklerdeki kişilere işlerini yaptırmak istemez. Bizim sektör olarak çilingir bir işlem yaptırırsanız eğer hırsızlık boyutlarına gelebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle daima güvenebileceğiniz Çilingir Anahtarcı Aydın ile çalışabilirsiniz.

Eğer Adana Yurt mahallesinde ve çevresinde  oturuyor ve çilingir hizmeti almak istiyorsanız, 0533 743 1951 iletim kurabilir veya Barış Manço Bulvarı, No: 51 Bahar Apartmanında bulunan işyerimize gelebilirsiniz. Eğer Yurt mahallesi dışında oturuyor yada  dükkana gelemeyecek bir durumdaysanız, telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya kısa sürede gelerek, işleminizi güveni ön planda tutarak zararsız ve hızlı bir şekilde yerine getireceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.