ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ 0533 743 1951

Toros Mahallesi Çilingir

Toros Mahallesi çilingir hizmeti konusunda yıllardır Barış Manço bulvarı üzerindeki dükkanımızdan hizmet vermekteyiz. Kendi mahallemizde yaşayan insanların bizimle yaptıkları işlerden mutlu ayrılmaları, güvenli bir şekilde evlerinde oturmaya devam etmeleri bizim sorumluluğumuzdur. Biz bu sorumluluğu yerine getirmekten de oldukça keyif alıyoruz. Bir anahtarcının yeri ve zamanı olmaz diye düşündüğümüz için sadece Toros mahallesi çilingir hizmeti vermekle kalmıyor, Adana’nın her ilçesine, her mahallesine 7 gün 24 saat hizmet sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz durumda en geç 15 dakika içerisinde bulunduğunuz noktaya gelerek, işleminizi hızlı ve güvenilir bir şekilde hallediyoruz.

Anahtar kopyalama hizmeti almak istiyorsanız, Toros mahallesinde bulunan dükkanımıza uğrayabilir ve yerinde hizmet alabilirsiniz. Eğer dükkanımıza gelemiyorsanız da yukarıda da belirttiğimiz gibi bizi aramanız yeterli olacaktır. Adana’da Anahtarcı Aydın olarak, anahtar kopyalama hizmetinin yanı sıra, kapı açma, gövde değiştirme, kasa açma, oto çilingir gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Bunun yanı sıra eğer kapılarınızın güvenli olmadığını düşünüyorsanız hırsızların korkulu rüyası son teknoloji ev kapı kilit sistemlerimizden de yararlanmayı düşünebilirsiniz.

Kullandığımız her ürün markadır. Eğer kale kilit sistemlerini kullanıyorsanız, kopyalayacağımız anahtar da kale kilit markası olacaktır. Bipli veya kartlı geçiş sistemleri hizmetimiz de bulunuyor. Bu konuda da her türlü kopyalama, kurulum işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer apartmanınızın kapı kilidini değiştirmek, yeni bir sisteme geçmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Piyasanın altı fiyatlarla, kaliteli ve güvenli hizmet sunuyoruz çünkü sizin güvenliğinizi ve mutluluğunuzu ön planda tutuyoruz.

Toros Mahallesi Çilingir Hizmeti Dışında Ne Tür Hizmetleriniz Bulunuyor?

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerin dışında garaj kumandası kopyalama, oto kumanda tamiri gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yeni bir kumandaya ihtiyacınız olduğunda, var olan kumandayı hızlı bir şekilde orijinal markasıyla kopyalıyoruz. Bozulan kumandanızı tamir edebiliyoruz. Ayrıca hizmetimizde garanti de sağlıyoruz. Tamiri yapılan cihazlarınızı uzun süre kullanabilmek için Anahtarcı Aydın’ı tercih edebilirsiniz.

Kasa açma konusunda da uzun süredir hizmet vermekteyiz. Kasa açma işlemi ciddi hassasiyet gerektiren bir hizmettir. Yanlış yapılan herhangi bir hamlede kasa zarar görebilir. Biz yıllardır bu alanda hizmet vermiş olduğumuz için tecrübemizle birlikte kasanıza ve içindeki değerli/değersiz eşyalarınıza zarar gelmemesini sağlıyoruz. Kasa kilidi açtırmak isteyenler için kasayı taşımalarına gerek kalmadan, evlerine kadar gidip hizmet sağlayabiliyoruz.

7/24 Acil Çilingir Hizmeti

Anahtarcı Aydın olarak kimsenin kapıda kalmasını veya işlerinin aksamasını istemiyoruz. Bu mantıkla yıllardır gece gündüz sizin yardımınıza koştuk ve koşmaya da devam ediyoruz. 7/24 acil çilingir hizmetimiz sayesinde Adana’nın her bölgesine kısa sürede ulaşıp, kapınıza kadar gelerek işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Kapıda kalma sıkça yaşanan bir durumdur. Böyle bir durumda, bina görevlisi veya tanıdığınız birine bu işlemi yaptırmanız kapıya veya kilide daha fazla zarar verebilir, onarılamaz hale getirebilir. Bu nedenle işi bilen birine yani çilingire yaptırmanızda fayda var.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kapı gövdesi değiştirme, kilit açma gibi konularda sorunsuz ve zararsız işlemler gerçekleştiriyoruz. Kimse kapıda kaldığında işini yapamayan bir çilingirle uğraşmak istemez. Ya da güvenemeyeceği bir anahtarcıya bu işlemi yaptırmak istemez. Böyle bir işlem yaptırırsanız eğer sonucunda hırsızlık boyutlarına gelebilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle her zaman güvenebileceğiniz Anahtarcı Aydın ile çalışabilirsiniz.

Eğer Toros mahallesinde oturuyor ve çilingir hizmeti almak istiyorsanız, Barış Manço Bulvarı, No: 51 Bahar Apartmanında bulunan dükkanımıza gelebilirsiniz. Eğer Toros mahallesi dışında oturuyor veya dükkâna gelemeyecek bir olay yaşadıysanız, telefon numaramızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelerek, işleminizi zararsız ve güvenli bir şekilde yerine getireceğimizden şüpheniz olmasın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.